Лісівники здійснюють заходи з охорони хвойних насаджень

У ДП “Голованівський лісгосп” розпочались роботи щодо забезпечення охорони хвойних насаджень від самовільних рубок у передноворічний період 2020-2021 років. Відповідний наказ «Про заходи щодо забезпечення охорони хвойних насаджень від самовільних рубок в передноворічний період 2020-2021 року» підписав директор лісгоспу – Костянтин Гончаренко. Метою здійснення запланованих заходів є запобігання порушенням лісового та природоохоронного законодавства щодо незаконного вирубування та пошкодження дерев шпилькових порід у передноворічні дні й посилення охорони лісів від самовільних рубок.

Відповідно до наказу №80 затверджено план заходів щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від самовільних рубок. При лісгоспі створено штаб, який координуватиме дії мобільних груп по охороні плантацій новорічних ялинок від самовільних порубок і забезпечуватиме взаємодію з органами національної поліції і управлінням охорони навколишнього природного середовища у складі:

Начальник штабу – головний лісничий Мельник Р.В.;

Члени штабу:

інженер лісового господарства Гирба А.В.;

інженер з охорони та захисту лісу Блажко О.Д.;

інженер лісосировинних ресурсів Яценко Р.Г.

Також у лісництвах створено рейдові групи із числа працівників лісової охорони, представників національної поліції, громадських організацій для проведення у передноворічний період систематичних рейдів з виявлення порушень природоохоронного законодавства. Крім того, працівники лісової охорони спільно з органами національної поліції проводитимуть перевірки транспортних засобів на предмет виявлення законності придбання і перевезення новорічних ялинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *