Вітаємо з ювілеєм

Щиро вітаємо з 55-літнім ювілейним Днем народження Стрільчук Надію Дмитрівну – головного інженера ДП «Голованівський лісгосп», який вона святкує 6 грудня. Шановна Надія Дмитрівна! Бажаєм здоров’я, щастя, добра, довголіття, хай вистачить щастя на ціле століття. Хай сміхом і радістю повниться хата, родина хай буде щаслива й багата. Хай люди шанують, повагу дарують, злагода й мир у житті хай панують. Хай буде цей день незабутньо прекрасним, а небо завжди буде чистим і ясним. Хай сонечко сяє промінням ласкавим, життя буде довгим і дуже яскравим! Щоб було у ньому багато любові, щоб зустрічі були веселі й чудові, щоб всі шанували вас і любили, щоб очі від щастя, як зорі, горіли! Живіть у здоров’ї, у щасті та силі, літа, проти вас хай будуть безсилі!

Ще в дитинстві, Надію Дмитрівну, заворожував ліс, особливо в осінню пору року. Вона дуже любила мандрувати осіннім лісом, коли ступаєш, а під ногами приємно шелестить пухнаста ковдра із золотисто-червоного листя. Тому вона і обрала собі професію, яка пов’язана з природою. Після закінчення школи в 1983 році вона поступила в Шацький лісний технікум, на спеціальність – лісове господарство. Розпочалося цікаве студентське життя. Надія Дмитрівна була активісткою у громадській роботі, виконувала безліч громадських доручень і справ, а ще займалася спортом. Після закінчення технікуму, працювала майстром по переробці деревини Бродівського держлісгоспу Львівської області. У 1988 році поєднала свою долю з Іваном Васильовичем Стрільчуком і переїхала жити на Кіровоградщину. Свою трудову діяльність, Надія Дмитрівна, розпочала на посаді інженера по нормуванню праці в лісгоспі. Без відриву від виробництва отримала вищу освіту. У 1992 році закінчила Санкт-Петербурзьку лісотехнічну академію. Вона стала висококласним спеціалістом, здобула досвід і пошану, і хоча її посади й змінювалися на протязі цих років, але місце роботи у неї постійне – ДП «Голованівський лісгосп».

Час летить невпинно. Вже виросли діти – син Віталій закінчив Київський національний університет біоресурсів і природокористування України і працює в Голованівському лісгоспі менеджером по збуту продукції. Донька Катя – працює в Уманському педагогічному інституті.

Надія Дмитрівна чуйна, уважна людина, приймає активну участь у громадському житті колективу. За час роботи в Голованівському лісгоспі зарекомендувала себе як надійний товариш, порадник, користується авторитетом і повагою серед колег. Старанна та врівноважена, акуратна та педантична, вона і на роботі завжди вносить у процес якесь мудре умиротворення, і вдома випромінює душевне тепло. Погляд цієї жінки заворожує, а душа магнетизує. Вона випромінює таке життєве світло, яке заряджає енергію колег. Усі свої знання, енергію, уміння, душу віддає роботі. Такою її знають колеги, люблять і шанують найближчі і найрідніші.

За високий професіоналізм, активну громадську позицію, людяність і порядність у 2003 році її відзначено Грамотою Голованівської РДА, 2005 рік – Грамота Голованівської РДА та РР, 2005 рік – Грамота Кіровоградського ОУЛМГ, 2007 рік – Грамота Кіровоградської ОР, 2012 – Подяка Голови Держлісагентства, 2015 – Почесна грамота Держлісагентства та в 2019 році Почесна грамота Голованівської РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *