За ялинкою – до Голованівських лісівників

Наближаються новорічно-різдвяні свята, а з ними – і приємний передсвятковий клопіт, кожному хочеться прикрасити свій дім головним атрибутом свята – ялинкою. Лісівники Голованівського лісгоспу виростили на спеціальних плантаціях достатню кількість ялин та сосен, щоб забезпечити в повній мірі потреби населення до різдвяно-новорічних свят Заготівля їх буде здійснюватися відповідно до попиту громадян.

Голованівське лісове господарство та його підрозділи (Голованівське, Голочанське, Вільховатське та Ємилівське лісництва) гостинно запрошують всіх  на своє подвір’я, де на вас чекає багатий вибір запашних новорічних атрибутів, спеціально підготовлених для ваших затишних домівок! Ціни на ялинки не змінилися у порівнянні з минулим роком. Вартість традиційно буде залежати від висоти та якості дерева.

ДП «Голованівський лісгосп» реалізовує новорічні ялинки за такими цінами:

Маркування новорічних ялинок здійснюватиметься пластиковими бирками або самоклейними етикетками, які виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, так як вони повністю руйнуються при спробі розклеювання. Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який вноситься у систему ЕОД (електронного обліку деревини). Бирка зі штрих-кодом містить інформацію про походження деревця – область заготівлі, назву лісозаготівельника та його підпорядкування. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номеру з уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті https://open.ukrforest.com/. або yalіnka.info. Якщо інформація на сайті відсутня, – це може свідчити про сумнівне походження ялинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *