Привітали дітей з Днем Святого Миколая

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це зимове свято залишається одним з найкращих і довгоочікуваних для всіх: дорослі шанують пам’ять святого, а діти зазвичай знаходять під подушкою подарунки.

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. День Святого Миколая в Голованівському лісгоспі пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини. Уже доброю традицією стали зустрічі голови профспілки Голованівського лісгоспу Надії Стрільчук з дітьми працівників лісового господарства напередодні свята. Не став винятком і цей рік.

Голова профспілки привітала діток зі святом, побажала зростати здоровими та вірити в дива, які творить Святий Миколай, а також подякувала батькам за виховання та розвиток творчих особистостей. Від лісівників діти отримали солодкі подарунки. Про це заздалегідь потурбувався профспілковий комітет господарства . 58 дівчаток і хлопчиків із родин лісівників отримали солодощі. Завдання дорослих стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе для того, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *