Де і за скільки можна купити святкове дерево до Нового року

Маленька ялинка обійдеться в середньому 100 гривень. Ялинкові базари вже розпочали свою роботу. Щороку державними лісогосподарськими підприємствами, які координуються Державним агентством лісових ресурсів України реалізується понад 500 000 новорічних «ялинок». Купити ялинку, яку пропонують державні лісогосподарські підприємства можна буде дешевше, ніж у приватних підприємців та інших посередників. Новорічні дерева вирощують на спеціальних плантаціях новорічних ялинок для подальшої реалізації до новорічних свят. На сьогоднішній день на плантаціях зростає понад 13 млн. деревцят. Купити можна :

  • сосну звичайну;
  • сосну Палласа (кримську);
  • ялину європейську;
  • ялицю білу.

Наявність на ялинці спеціальної бирки з номером і кодом – гарантія легального її походження. Відсутність коду в системі каже про незаконну вирубку. Про місця придбання легальних дерев можна дізнатися за посиланням. Якщо ж перед придбанням Ви хочете переконатися у її легальності, переходьте за посиланням. У сервісі просто вводите номер бирки чи клейкої стрічки, які мають бути обов’язково присутні на кожній легально заготовленій ялинці, і отримуєте інформацію про ваше новорічне деревце. Інформація про пункти продажу ялинок.

За матеріалами:ДАЛРУ

2 Відповісти на “Де і за скільки можна купити святкове дерево до Нового року”

  1. У роздрібній торгівлі дерево висотою до метра коштуватиме не менше 100 грн. А двометрову ялинку можна буде купити за 300-400 грн. Дешевше дерево придбати в районному центрі, а в великих містах вартість буде вища в 2-4 рази. Деякі фірми-посередники пропонують новорічне дерево з доставкою, яка обійдеться, мінімум, у 200 грн. Також додатково можна замовити відро з піском та інші послуги з установки ялинки.

  2. Можна придбати і дизайнерські варіанти або ялинки висотою в 5-7 метрів. Але їх вартість стартує від 10-12 тисяч гривень. Також штучні ялинки представлені в різних кольорах. Модне кольорове дерево коштуватиме, мінімум, на 100-200 гривень дорожче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *