19 грудня – День святого Миколая

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій.

Сьогодні до нас знову прийшло довгоочікуване свято – День Святого Миколая, який приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання. У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки. Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого. Нехай же чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх діточок.

Миколай вважається покровителем дітей, але з приходом цього святкового дня, кожен, незалежно від віку, сподівається на якесь маленьке диво. Є в українців – і дорослих, і малих – одне бажання на всіх – мир на нашій землі. Сподіваюся, що цьогоріч воно об’єднає не лише жителів нашого краю, а й усієї України. Нехай у зимові морози вас зігріває це тепле свято, а Святий Миколай принесе до ваших осель радість, світло і приємні несподіванки!

Вітаю всіх маленьких жителів району, а також усіх тих, хто вірить у справжні дива! Бажаю усім щедрого благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки, затишку в оселях та тепла в серцях! Любі діти! Зростайте добрими та щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! Миру вам і добра, щастя, злагоди й благополуччя, світлої радості і веселого свята!

З повагою,

Костянтин Гончаренко,

директор ДП «Голованівський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *