У лісівників «гаряча пора»

У лісівників «гаряча пора» – в розпалі новорічна ялинкова кампанія. На сьогоднішній день найбільше зелених красунь реалізували у Голованівському лісництві – 989 штук. Всі підрозділи Голованівського лісгоспу завчасно подбали про те, щоб кожен охочий зміг у зручний для нього спосіб придбати головний атрибут новорічно-різдвяних свят – пухнасту лісову красуню. Новорічні ялинки можна придбати у лісництвах, на ялинкових базарах, які в цьому році облаштували на території садиб лісництва. Головна перевага таких пунктів продажу – «товар від виробника». А це означає прийнятну та виправдану вартість.

Працівники лісгоспу заздалегідь подбали, аби усі охочі могли придбати лісову гостю за приємними цінами. Нікого вже не здивуєш ялинковими базарами. Проте, дехто і досі дивується – звідки береться така кількість ялинок .Справа в тому, що ці новорічні красуні (сосни, ялини тощо) висаджуються заздалегідь на спеціальні плантації. Лісівники піклуються про насадження мінімум п’ять років. Купуйте лише санкціоновані ялинки. Підтвердженням легальності заготівлі «новорічної ялинки» та правомірності її реалізації є наявність спеціальної бирки. Підробити такий чіп не можливо. Адже, кожне новорічне дерево на якому прикріплена бирка, у єдиній державній системі ЕОД присвоюється індивідуальний номер та ведеться реєстр всіх заготовлених рослин. Зі штрих-коду на бирці можна дізнатися, де ялина виросла й була реалізована.

Шановні громадяни, жителі міста та сіл району, адміністрація ДП “Голованівський лісгосп” звертається до Вас з проханням, якщо Вам потрібно придбати новорічну ялинку, звертайтесь до нас за адресою: смт. Голованівськ вул. Соборна, 87, в жодному випадку не заготовляйте новорічні ялинки самовільно, та не купуйте їх у сумнівних продавців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *