Вітання Голови Державного агентства лісових ресурсів України християн західного обряду із Різдвом Христовим!

Дорогі українці, мені дуже приємно мати честь і нагоду привітати християн західного обряду із Різдвом Христовим! Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну родину, у кожну домівку. У теплій атмосфері різдвяних днів яскраво проявляються всі кращі якості людей, натхнених моральними цінностями християнства. Нехай радість цієї чарівної події наповнить серце кожного любов’ю і надією, допоможе з упевненістю йти по життю і досягати поставленої мети. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, Божої ласки, миру, щастя, невичерпної енергії та натхнення. Гарних і радісних вам різдвяних свят!

З повагою,

Голова Державного агентства лісових ресурсів України

Василь Кузьович

Один коментар до “Вітання Голови Державного агентства лісових ресурсів України християн західного обряду із Різдвом Христовим!”

  1. Прессекретар Держлісагентства Юлія Давидова: «Сьогодні стартувала масштабна акція, а з нею і флешмоб «#Нагодуй_птахів_взимку», ініційована Державним агентством лісових ресурсів України за підтримки Голови Держлісагентства Василя Кузьовича. Дата обрана не випадково — саме сьогодні в усьому світі відзначають День клімату. Відтак, це привід задуматись кожному над своїми вчинками та відношенням до природи, довкілля. Адже зміни клімату, які ми спостерігаємо зараз, в переважній більшості є наслідками людської діяльності. Годівнички, зроблені маленькими рученятами вихованців учнівських лісництв під мудрим та чуйним керівництвом викладачів, деревообробників та лісівників «розлетілися», як птахи, по всій країні. Загалом до кінця грудня буде розташовано 15000 годівничок, які допоможуть пернатим вижити в холодну пору року. Адже за статистикою 90% птахів через голод не доживають до весни. Врятуємо птахів – врятуємо ліс, наші парти та сквери!». Президент CEO Club Ukraine Сергей Гайдайчук відзначив: «Природа була завжди, а люди були не завжди на цій планеті і, коли двісті років тому ми почали будувати міста, то природа їх не помічала. Але сьогодні ми побудували глобальне місто, які охопило всю планету. Сьогодні ми займаємось бізнесом, забуваючи про природу. Такі заходи, як сьогоднішній, не лише сприяють збереженню біорізноманіття, допомагають птахам і тваринам пережити холодну зиму, а й залишають у душах людей приємний спогад та відчуття відповідальності перед планетою. Сьогодні ми продовжили загальноукраїнську акцію #Озеленення_Украіни і показали, як можна заради добрих справ об’єднати українців різних поколінь. А весною плануємо продовжити проєкт та висадити дерева в 100 країнах світу за один день».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *