Вітаємо з ювілеєм

Щиро вітаємо з 60-літнім ювілеєм Осіпенко Любов Федорівну – головного економіста ДП «Голованівський лісгосп», який вона святкує 25 грудня. Шановна Любов Федорівна! Лісівники Голованівського лісгоспу щиро і сердечно вітають Вас з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру, процвітання, щоб життя дарувало лише приємні події, щоб збувалися заповітні бажання та все заплановане. Нехай летять собі літа, нам зупинити їх не вдасться. Хай буде істина проста: чим більше літ, тим більше щастя. Людської шани зичимо й тепла, достатку, злагоди в родині, журба щоб в безвість відійшла, а радість жила в кожній днині! Нехай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця на благо Голованівського лісгоспу, лісової галузі і української держави.

В лісовому господарстві Любов Федорівна працює понад 28 років. Спочатку працювала економістом, знання примножувались досвідом, практичними навичками. З 2008 року за відповідальність до поставлених завдань її призначили головним економістом. Дорога до високої посади, а головне до визнання, була нелегкою, бо вимагала багато зусиль, знань, напруженої і самовідданої праці. Гарний економіст – справжня знахідка для будь-якого підприємства. Економічний відділ – це мозковий центр, де кожна ідея детально прораховується, професійно аналізується, а вже потім визначається економічна тактика і стратегія. Тому керівник економічного відділу повинен мати лідерські якості, виважено та швидко приймати важливі рішення. Такими рисами володіє Любов Федорівна.

Вона одна з небагатьох, хто не боїться роботи, любить чіткий порядок і дисципліну, але найбільше – у фінансових справах. Приємна у спілкуванні, вміє підтримати розмову, а ще вміє вислухати. Її мудра порада і підтримка не одному ставали в нагоді. Крім того, Любов Федорівна хороший організатор. Так – вона лідер, і в той час скромна і чуйна жінка. Економіка – це її життєве покликання. Має Любов Федорівна двох дітей і двоє онуків, яким теж попри зайнятість встигає приділити свою увагу, і при цьому залишається привабливою і чарівною жінкою. За сумлінну працю Любов Федорівна має численні нагороди – цінні подарунки, грамоти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *