Автопарк лісгоспу поповнили новим автомобілем

2020 рік виявився досить складним, напруженим, але продуктивним для працівників Голованівського лісгоспу. Колектив справляється з труднощами й примножує успіхи. На підприємстві стабільно виконують основні виробничі показники та працюють над збільшенням лісистості краю.

У забезпеченні виконання всіх досягнень однозначно не обійтися без техніки – так вважають лісівники, тому ті кошти, які залишаються у розпорядженні підприємства, спрямовують не лише на лісовідтворення, забезпечення заходів із охорони та захисту лісів, поліпшення лісової інфраструктури, соціальний захист працівників, а й на придбання та оновлення засобів виробництва.

Нещодавно машинно-тракторний парк лісгоспу поповнився спеціалізованим патрульним автомобілем – Renault Duster. Крім того, в цьому році лісівники Голованівського лісгоспу замінили котел в адмінприміщенні на більш сучасний та еноргозберігаючий. Попри досить важкий рік, голованівські лісівники й надалі прагнуть реалізувати задумане. В Голованівському лісгоспі люди працюють на совість. Кожен вносить свою частку у спільну справу, адже мати результати від своєї роботи зацікавлені всі без винятку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *