Держлісагентств продовжує ефективну співпрацю з Німеччиною

Сьогодні, 4 лютого, в Держлісагентстві відбулась зустріч т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця з радником з питань сільського господарства Посольства Німеччини в Україні паном Франком Мюллером. На зустрічі також були присутні Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Віталій Пунь та начальник Сектору Міжнародних відносин, науки та звязків з громадськістю Любов Полякова.

Українська та німецька сторони ефективно співпрацюють у галузі лісового господарства протягом останніх чотирьох років. Представниками обох країн спільно проведені підготовчі роботи із започаткування національної інвентаризації лісів, отримані фахові консультації стосовно ефективності проведення лісогосподарських заходів, розвитку наукового забезпечення, захисту від шкідників та хвороб тощо.

Під час зустрічі німецьку сторону повідомлено стосовно останніх напрацювань Держлісагентства, зумовлених на удосконалення лісового господарства України, попередження незаконної діяльності в лісах України та відкритості лісової галузі для органів влади, громадськості та преси. Також учасники зустрічі обговорили перспективи започаткування національної інвентаризації лісів в України. Німецька сторона зазначила щодо готовності продовження продуктивної співпраці у галузі лісового господарства в рамках німецько-українського аграрно-політичного діалогу.

За матеріалами: ДАЛРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *