Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 65-літнім ювілеєм Поперелю Марію Степанівну, який вона святкує 16 лютого. Шановна Марія Степанівна! Лісівники Голованівського лісгоспу щиро і сердечно вітають Вас з днем народження! Прийміть вітання найщиріші в цей світлий ювілейний день. Щоб радісним і довгим був Ваш вік з добром, любов’ю, спокоєм і миром. Хай у житті Вашім завжди буде літо, а якщо осінь – то тепла й золота! Нехай у гості їдуть завжди діти, хай сміх і радість на подвір’ї не стиха! Нехай рясні дощі несуть для Вас здоров’я, проміння сонячне цілує у вуста! Нехай онуки зігрівають Вас любов’ю, Бажаєм довгого й щасливого життя!

Марія Степанівна все своє трудове життя присвятила лісовому господарстві, загальний стаж роботи в якому склав майже 45 років. Працювала комірником, касиром цеху переробки деревини. З виходом на заслужений відпочинок деякий час продовжувала працювати обліковцем продукції переробки деревини. Наразі знаходиться на заслуженому відпочинку.

Чесна, дисциплінована, врівноважена, грамотна працівниця, приємна у спілкуванні, хазяйновита. Все, за що береться, виконує до ладу. Одним словом – жінка трудівниця! Завдяки професійним якостям та духовним цінностям здобула авторитет і повагу серед колег. Неодноразово за сумлінну працю була відзначена нагородами лісгоспу та обласного управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *