Серед найкращих жінок Голованівщини – наша Любов Осіпенко!

На передодні Міжнародного жіного дня 8 Березня – на Голованівщині відбулись традиційні святкові заходи, приурочені святу весни. У цей день прийнято вітати всіх представниць прекрасної статі з Міжнародним днем прав жінок і миру. Тому, щороку в нашому районі відбувається церемонія вручення нагород «Жінка року» до Міжнародного жіночого дня!

Серед нагороджених жінок була і наша лісівничка – головний економіст ДП «Голованівського лісгоспу» Осіпенко Любов Федорівна. За активну громадську діяльність та багаторічну сумлінну працю, жінку нагородили статуеткою «Жінка року 2020», яку вручили голова Голованівської районної ради Руслан Цобенко та голова селищної ради Сергій Цобенко на урочистостях, що проходили в актовому залі районного Будинку культури.

На святковому концерті, в переддень 8 Березня всіх присутніх вітали виступами аматорів та професіоналів культурної сфери рідного краю. Учні Голованівської ДШМ колектив «Дивокрай» та вихованці Голованівського БДЮТу колектив «Кіндер Денс». Вихід дітей на сцену за такий довгий період концертних обмежень порадував присутніх. Діти та педагоги приклали неабияких зусиль, щоб період  дистанційного навчання не позначився на якості художніх номерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *