Найбільша небезпека — лісові пожежі

У 2020 році вогонь знищив майже 30 тисяч гектарів лісу на Луганщині. Ще 43 тисячі гектари згоріло в Житомирській області. На Харківщині пожежами пройдено 570 га лісу. 12 березня Голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець приїхав з робочим візитом на Луганщину. “Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський поставив перед нами завдання: проаналізувати ці події і докласти максимум зусиль, щоб їх мінімізувати”, – сказав Юрій Болоховець.

“На жаль, не в людських силах запобігти більшості випадків пожеж — ми не можемо протистояти природі. Зміни клімату сильно впливають на ситуацію, але в наших силах навчитися швидко та якісно реагувати. Тому будемо проводити профілактичні протипожежні заходи протягом всього року”, – додав Голова Держлісагентства.

У нараді взяли участь керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, начальники Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства, Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства, Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства, Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства, Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства. Також до обговорення долучилися науковці: перша заступниця директора УкрНДІЛГА Наталія Висоцька та професор кафедри лісівництва НУБіП Сергій Зібцев.

“Зробимо все, що в наших силах. Та хочу нагадати, що однією з основних причин пожеж є масові підпали місцевих мешканців. Звертаюся до всіх: бережіть ліс, це наша спільна відповідальність”, – зауважив Юрій Болоховець.

За матеріалами: ДАЛРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *