Акція «Створюємо ліси разом»

Лісівники ДП «Голованівське лісове господарство» в рамках Акції «Створюємо ліси разом» провели посадку лісових культур. З метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи 09 квітня учні Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка шкільне лісництво «Підсніжники» прийняли участь у акції «Створюємо ліси разом» та КЗ «Хащуватський ліцей». Висаджували сіянці дуба звичайного в кварталі 29 виділі 28 (2) Голованівського лісництва та Вільховатського лісництва в кварталі 14 виділі 6 (3). В садінні лісу взяли участь учні шкільного лісництва «Підсніжники», учні КЗ «Хащуватський ліцей», керівник учнівського лісництва Куляєва Н.Ю., директор ДП «Голованівський лісгосп» Гончаренко К.В., керівники місцевих органів влади, представники громадських організацій, в.о. лісничого Голованівського лісництва Животовський В.М., в.о. головного лісничого Мельник Р.В., майстри лісу, та представник ЗМІ.

Директор ДП «Голованівське лісове господарство» Костянтин Гончаренко розповів присутнім про важливість лісу в житті людини, а потім жваво взялися до роботи. Діти отримали масу позитивних вражень від того, що мали змогу прийняти участь у створені нових лісів. Коли дитина лопатою підготовить грунт, посадить своїми руками дерево чи кущ, або висіє насіння, з якого виросте могутнє дерево, то надовго запам’ятає що рослинам потрібно, як їх краще посадити, щоб виросло дерево чи група дерев, і як ці дерева виглядатимуть в майбутньому.

В рамках акції було створено 1,8 га лісових насаджень. Лісовідтворення проводилось шляхом садіння саджанців дуба звичайного під меч Колосова. Вже незабаром на даній ділянці виросте новий красивий ліс. Діти з захопленням прийняли участь в даному заході та були нагороджені Подяками за активну участь. Дякуємо всім за участь в акції і сподіваємося на стовідсоткову приживлюваність маленького лісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *