День довкілля!

В 2021 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 17 квітня. Відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами.

У третю суботу квітня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Головну загрозу довкіллю становить Людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність. Загалом День довкілля дозволяють оцінити стан природного середовища, в якому ми живемо, надають можливість уважніше замислитися над діями, вчинками та майбутніми кроками, які кожен з нас зробить у своєму житті для збереження, відновлення довкілля та з’ясувати свою роль у збереженні нашої планети, її екосистеми і ресурсів.

Державна лісова охорона ДП «Голованівський лісгосп» вживають заходів для поліпшення екологічної обстановки, створення належних умов для життя і діяльності людей. От якби ще кожен із нас пройнявся почуттям відповідальності за долю прийдешніх поколінь і наше сьогодення і хоча б не завдавав шкоди природі, якщо не може чи не хоче допомагати їй. Ми тоді були б значно захищені від негативного екологічного впливу. Тож будьмо обачними і далекоглядними, дорогі громадяни, бережімо природу та наше довкілля!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *