Запрошуємо молодь до участі у конкурсі на найкращий твір та малюнок «Лісівник – господар в лісі»

Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства та обласне Товариство лісівників за підтримки управлінням освіти, науки, молоді та спорту  Кіровоградської облдержадміністрації в рамках Акції «Створюємо ліси разом» в період з березня по травень 2021 року проводять конкурс дитячого малюнка за темою „Лісівник – господар в лісі”. Конкурс проводиться за двома категоріями – твір та малюнок. До участі у конкурсі на категорію твір запрошуються учні 5-8 класів загальноосвітніх середніх навчальних закладів. Умови проведення конкурсу:

Учасники конкурсу виконують роботи в класі (або іншому спеціально призначеному приміщенні для проведення конкурсу) у присутності (не менше ¾ її складу) членів конкурсної комісії. Всі учасники мають бути забезпечені рівними умовами та можливостями для виконання робіт. Час написання твору – до 3-х годин. Мова написання твору – українська.

Критерії оцінки твору:

Враховуватиметься розуміння авторами важливості професій лісівничого спрямування у сфері забезпечення та підтримки екологічної безпеки країни, значення лісів та їх вагомості для збереження життя на планеті, вміння висловити це зрозуміло та з притаманною власною індивідуальністю.

До участі у конкурсі на категорію малюнок, запрошуються учні молодших класів (1-4 клас) загальноосвітніх середніх навчальних закладів.

Умови проведення конкурсу:

Учасники конкурсу виконують роботи в класі (або іншому спеціально призначеному приміщенні для проведення конкурсу) у присутності (не менше ¾ її складу) членів конкурсної комісії. Всі учасники мають бути забезпечені рівними умовами та можливостями для виконання робіт. Час виконання робіт – до 3-х годин.

Критерії оцінки малюнка:

Для розгляду прийматимуться лише роботи, виконані фарбами або олівцями, без застосування інших способів та матеріалів при виконанні художніх робіт. При оцінюванні робіт враховується вміння викладення теми, художнє виконання, оригінальність ідеї.

Переможці нагороджуються матеріальною допомогою або подарунком в межах:

На рівні державних лісогосподарських підприємств:

I місце – до 1000 грн.

II місце – до 500 грн.

III місце – до 300 грн.

На регіональному рівні:

I місце – до 2000 грн.

II місце – до 1500 грн.

III місце – до 1000 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *