1 червня в Україні відзначається чудове і зворушливе свято – Міжнародний день захисту дітей!

Вперше свято дітей почали відзначати в далекому 1950 році. Воно було засноване рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок у Парижі. Головний міжнародний документ, який захищає права дітей в усіх країнах – це Конвенція ООН про права дитини, яка була прийнята Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 20 листопада 1989 року. Україна ратифікувала Конвенцію про права дитини – 27 лютого 1991 року. Конвенція правомірно вважається міжнародною дитячою конституцією та запроваджує сучасні універсальні стандарти, які слугують орієнтирами щодо забезпечення прав дітей у світі й у кожній країні зокрема. У Конвенції проголошується право дитини мати свою думку, міститься положення про те, щоб при вирішенні будь-яких питань, які стосуються дитини, її інтереси враховувались якнайкраще, зокрема утверджується право дитини на сім’ю.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Щиро вітаємо вас зі світлим і прекрасним святом – Днем захисту дітей! Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Бажаємо нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, сяючих посмішок, щасливого дитинства та розуміння з боку батьків!

З повагою,

Костянтин Гончаренко,

директор ДП «Голованівський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *