Нагороджено призерів конкурсів малюнків та творів «Лісівник – господар в лісі»

Начальник управління Наталія Ревенко від імені всіх лісівників області подякувала юним шанувальникам лісу за їхню любов та бережливе ставлення до зелених оберегів степової Кіровоградщини.

За рішенням журі перемогу в номінації «Кращий малюнок» присуджено:

І місце – Поліщук Іванні, учениці КЗ «Компаніївське НВО»  (ДП “Компаніївський лісгосп”)

ІІ місце – Рудь Софії, учениці Новомиргородської ЗОШ (ДП «Олександрівський  лісгосп»)

ІІІ місце – Конкіній Світлані, учениці Богданівської школи (ДП «Чорноліський лісгосп»).

Переможцями в номінації «Кращий твір» стали:

І місце – Дехтеров Володимир, учень Хащуватського ліцею (ДП «Голованівський лісгосп»)

ІІ місце – Домбровська Вікторія, учениця ЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Світловодська (ДП «Світловодський лісгосп»)

ІІІ місце – Ломаченко Софія, учениця Іванівської філії КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №4» (ДСДЛ центр «Веселі Боковеньки»)

Призерів обласного етапу конкурсу лісівники нагородили цінними подарунками. За участь у творчих змаганнях, глибоке розуміння ролі лісу в житті людини та шанобливе ставлення до лісу решті учасників фіналу – переможцям першого етапу, який проходив на рівні лісогосподарських підприємств, дістались заохочувальні подарунки.

За результатами конкурсів фіналістами стали:

у номінації “Кращий малюнок”:

Бородінова Софія – учениця Онуфріївської ЗШ I-III ступенів (ДП «Онуфріївський лісгосп»);

Волошенюк Софія – учениця Гурівської школи (ДП «Долинський лісгосп»);

Дядюра Марія – учениця ЗШ I-III ступенів № 1 м. Світловодська (ДП «Світловодський лісгосп»);

Крицька Таміла – учениця Іванівського НВО (ДП «Оникіївський лісгосп»);

Куделя Мирослава – учениця Іванівської філії КЗ «Долинська ЗШ I-III ступенів № 4» (ДСДЛ центр «Веселі Боковеньки»);

Танасійчук Аніта – учениця Голованівського ліцею (ДП “Голованівський лісгосп”).

у номінації “Кращий твір”:

Балабушка Ульяна – учениця КЗ «Компаніївське НВО» (ДП “Компаніївський лісгосп”);

Балашова Марина – учениця Оникіївської школи (ДП «Оникіївський лісгосп»);

Бурейко Наталія – учениця Боківської школи (ДП «Долинський лісгосп»);

Кармазін Ярослав – учень Підлісненської філії КЗ «Олександрівське НВО № 2» (ДП «Олександрівський лісгосп»).

Литвиненко Ілля – учень Богданівської ЗОШ (ДП «Чорноліський лісгосп»);

Пасічник Владислав – учень Онуфріївської ЗОШ (ДП «Онуфріївський лісгосп»).

Після нагородження інженер лісових культур Олександрівського лісгоспу Микола Петренко провів екскурсію для школярів по парку екзотичних рослин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *