30 червня відбулася колегія ОУЛМГ

Директор ДП «Голованівський лісгосп» Гончаренко Костянтин Васильович, головний бухгалтер лісгоспу Руденко Любов Миколаївна, разом представниками інших лісогосподарських підприємств області, взяли участь у засіданні колегії Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, що проходила в залі засідань управління, під головуванням начальника управління Наталією Ревенко.

По першому питанню, завідувач сектору бухгалтерського обліку Тетяна Проценко, доповіла про стан сплати податків та зборів до бюджетів усіх рівнів за п’ять місяців 2021 року лісгоспами області.

Анатолій Кріпака – головний спеціаліст управління, інформував про підсумки роботи лісогосподарських підприємств в осінньо-зимовий період 2020-2021 років доповів.

Учасники засідання заслухали інформацію щодо питань, які розглядались напередодні під час колегії Держлісагентства України.

У підсумковому слові Наталія Ревенко наголосила на посиленні виконання лісгоспами заходів з охорони та захисту лісів області від пожеж.

Один коментар до “30 червня відбулася колегія ОУЛМГ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *