ДП «Голованівський лісгосп» побували на урочистості з нагоди 25-ї річниці Конституції України

25 червня, напередодні Дня Конституції України, в селищі Голованівськ відбулися урочисті святкові заходи у рамках відзначення 25-ї річниці головного Закону України на який завітали очільники місцевої влади, представники державних органів та органів місцевого самоврядування, а також жителі громади.

Захід розпочався о 12:00 годині в центральному парку селища, де гостей зустрічала святково ввібрана сцена та аромати смачної домашньої випічки, яку приготували умілі господині нашої громади. А на вхідній алеї організатори заходу облаштували гарну тематичну виставку вишитих рушників під назвою «Мальовничі рушники Голованівщини». Святкова атмосфера напередодні свята була забезпечена. На початку святкового концерту ведучі привітали присутніх з відзначенням українського загальнодержавного свята й нагадали про важливість Конституції для кожного з нас.

На гостей заходу чекало, виконання гарних українських пісень, віршів, музики радували аматори народної творчості Голованівського краю в рамках традиційного фестивалю «Приятранське літо». Родзинкою святкування були пироги, приготовані господинями з різних установ та організацій нашого селища. Вони по черзі виходили на сцену та представляли свою смачну випічку, а після, частували нею гостей на святі.

Один коментар до “ДП «Голованівський лісгосп» побували на урочистості з нагоди 25-ї річниці Конституції України”

  1. З-поміж 8 питань порядку денного засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального розвитку села, аграрної політики, харчової та переробної промисловості, раціонального використання земель, що відбулося 20 грудня 2013 року за участю заступника голови обласної ради Івана Владова, депутатами обласної ради значна увага була приділена розгляду блоку економічних питань Сьогодні голова обласної ради Микола Ковальчук брав участь в урочистостях з нагоди професійного свята – Дня енергетика, що відбулися в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *