ДП «Голованівський лісгосп» побували на урочистості з нагоди 25-ї річниці Конституції України

25 червня, напередодні Дня Конституції України, в селищі Голованівськ відбулися урочисті святкові заходи у рамках відзначення 25-ї річниці головного Закону України на який завітали очільники місцевої влади, представники державних органів та органів місцевого самоврядування, а також жителі громади.

Захід розпочався о 12:00 годині в центральному парку селища, де гостей зустрічала святково ввібрана сцена та аромати смачної домашньої випічки, яку приготували умілі господині нашої громади. А на вхідній алеї організатори заходу облаштували гарну тематичну виставку вишитих рушників під назвою «Мальовничі рушники Голованівщини». Святкова атмосфера напередодні свята була забезпечена. На початку святкового концерту ведучі привітали присутніх з відзначенням українського загальнодержавного свята й нагадали про важливість Конституції для кожного з нас.

На гостей заходу чекало, виконання гарних українських пісень, віршів, музики радували аматори народної творчості Голованівського краю в рамках традиційного фестивалю «Приятранське літо». Родзинкою святкування були пироги, приготовані господинями з різних установ та організацій нашого селища. Вони по черзі виходили на сцену та представляли свою смачну випічку, а після, частували нею гостей на святі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *