День працівника природно-заповідної справи України

Бурхливий розвиток промисловості та сільськогосподарського виробництва, інтенсифікація будівництва, розширення мережі шляхів сполучення, безконтрольне вирубування лісів, осушення болотних масивів призводить до порушення екологічної рівно­ваги, знищення флори та фауни територій.

З часу виникнення ідеї заповідання особливо цінних природних об’єктів представники прогресивних наукових кіл та громадськості своїм обов’язком вважали збереження еталонних природних систем, які на сьогодні є частиною національного надбання. Україна розглядає комплекс власних природоохоронних територій в якості складової частини планетарної системи охоронюваних природних комплексів.

З метою підтримки природно-заповідної справи, враховуючи істотний внесок фахівців та професіоналів, не байдужих людей до сьогодення та майбуття стану нашої природи, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища, 18-го серпня 2009-го року Президентом України, згідно Указу № 629/2009 встановлено професійне свято працівників природно-заповідної справи, який тепер щорічно відзначається 7 липня.

У цей День ДП «Голованівський лісгосп» приєднується до привітань, на адресу всіх працівників природоохоронних організацій та заповідників України! Бажаємо Вам успіхів і впевнених досягнень! Здоров’я Вам і радості! Вітаємо зі святом працівника природно-заповідної справи! «Збережемо природу – збережемо Україну!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *