Вітаємо З 60- річним ЮВІЛЕЄМ!

Щиро вітаємо з 60-річним ювілеєм Любов Григорівну Панченко – заступника головного бухгалтера, який вона відзначає 18 липня. Шановна Любов Григорівна! Лісівники Голованівського лісгоспу щиро і сердечно вітають Вас з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, добра, радості, достатку й родинного затишку! Нехай доля буде світлою і щасливою, а поряд завжди будуть надійні друзі. Зичимо, щоб на життєвій стежині повсякчас все було легко і просто, а оптимістичний настрій додавав наснаги й ентузіазму, бажання жити, творити, працювати! Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай постійний успіх, радість і достаток. Сипляться до вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить з буднів свята, Господь дарує довгих-довгих літ!

В лісовому господарстві Любов Григорівна працює понад 13 років. Спочатку працювала бухгалтером 1 категорії, а в 2016 році була переведена на посаду заступника головного бухгалтера підприємства. При виконанні обовязків заступника головного бухгалтера Любов Григорівна забезпечує ведення бухгалтерського обліку, дотримуючись єдиних методологічних засад, встановлених законодавством України, з урахуванням особливостей діяльності підприємства. Досконало володіє нормативними, методичними та іншими керівними матеріалами з організації та ведення бухгалтерського обліку, складає фінансову звітність, грамотно веде бухгалтерську документацію.

Любов Григорівна дуже здібний добросовісний та працелюбний працівник. Завжди ставиться до своїх обов’язків відповідально та старанно. За високий професіоналізм, активну громадську позицію, людяність і порядність у роботі неодноразово була нагороджена Грамота ДП «Голованівський лісгосп» – 2010, Грамота Голованівської РДА – 2013 року, Почесна грамота Кіровоградського ОУЛМГ – 2016 рік. Любов Григорівна чуйна, уважна людина, приймає активну участь у громадському житті колективу. За час роботи в Голованівському лісгоспі зарекомендувала себе як надійний товариш, порадник, користується авторитетом і повагою серед колег.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *