29 липня відбулося виїзне засідання колегії

Під головуванням начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко на базі Голованівського лісгоспу 29 липня відбулося засідання колегії. На ньому було розглянуто підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за перше півріччя нинішнього року.

Перший заступник начальника обласного управління Олег Середюк доповів, що державні лісогосподарські підприємства забезпечили належне виконання запланованих лісогосподарських заходів. Упродовж весняної лісокультурної кампанії в області створено лісові культури на площі 281,4 га, з них 129,3 га нових лісів. Догляди проведено на площі 2504,5 га, у т. ч. нові ліси – 921,8 га. Доповнення проведено на площі 590,2 га, з них нові ліси 163 га.

Також, зазначили, що у продовж звітного періоду у підвідомчих лісах не зафіксовано жодного випадку лісових пожеж. Заплановані профілактичні та попереджувальні протипожежні заходи виконано в повному обсязі. Обсяг виявлених незаконних рубок становив 70,6 куб. м, сума завданої шкоди – 569,2 тис. грн., відшкодовано 70,9 тис. грн. Районними мисливствознавцями складено 30 протоколів на порушників правил полювання. Рубки догляду в молодняках проведені на площі 291 га. Під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів заготовлено 51 977 куб. м ліквідної деревини.

На фінансування заходів з охорони праці витрачено 1 млн. 568 тис. грн. Забезпеченість працівників лісгоспів засобами індивідуального захисту становить 100 відсотків. Обсяг реалізації продукції становив  151,8 млн. грн. Крім цього було розглянуто низку інших питань.

За підсумками трудового суперництва за шість місяців року перше місце посіло ДП «Оникіївський лісгосп», на другому – ДП «Олександрівський лісгосп» і третій результат у ДП «Чорноліський лісгосп». Останній результат і стимулюючий приз до перемоги – символічна черепаха – дістався ДП «Компаніївський лісгосп».

Було наголошено забезпечити посилений контроль, щодо запобігання пожежам у лісах та більш активно здійснювати рейдову роботу з охорони державного мисливського фонду під час сезону полювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *