7 серпня на Кіровоградщині відкривається сезон полювання на пернату дичину

ДП «Голованівське лісове господарство» повідомляє, що 7 серпня 2021 року о 18-й годині відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання »відбудеться відкриття полювання на пернату дичину сезону полювання 2021/2022 років. Полювання проводитиметься на такі види тварин по зазначених у таблиці періодах і днях:

Варто нагадати, що порушення правил полювання без добування дичини тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді попередження або штрафу від 102 до 1020 грн., а уразі добування дичини з порушенням правил полювання – від 1020 до 2040 грн. штрафу та сплати збитків за кожну добуту тварину чи птаха, у розмірі, передбаченому таксами нарахування збитків, з конфіскацією знаряддя добування та всього добутого.

Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства застерігає, що в лісах області зберігається висока пожежна небезпека, та звертається до всіх, хто з будь-яких причин перебуватиме в лісових масивах, пам’ятати про обережне поводження з вогнем, аби не спричинити пожежу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *