Вітаємо з 60-річним ювілеєм!!!

Щиро вітаємо з 60-річним ювілеєм Лідію Володимирівну Чечельницьку – верстатник деревообробних верстатів Голочанського лісництва, який вона відзначає 11 серпня. Шановна Лідія Володимирівна! Прийміть наші найщиріші побажання! Міцного Вам здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя та незрадливу удачу!

Лідія Володимирівна працює в лісовому господарстві понад 15 років, верстатником деревообробних верстатів у Голочанському лісництві Голованівського лісгоспу з 2006 року. За період роботи в лісовому господарстві проявила себе як здібний добросовісний та працелюбний працівник. Завжди ставиться до своїх обов’язків відповідально та старанно. Забезпечує виконання та перевиконання поставлених перед нею завдань. Підпорядкований їй верстат підтримує в доброму стані.

У важкій кропіткій праці верстатника Лідія Володимирівна щоденно проявляє неабиякий професіональний хист, відданість справі, терплячість, високу самодисципліну. За високі показники у роботі Чечельницька Л.В. була нагороджена Грамотою ДП « Голованівьке лісове господарство» у 2015р., та оголошена Подякою начальника КОУЛМГ 2018р. Лідія Володимирівна чуйна, уважна людина, приймає активну участь у громадському житті колективу. За час роботи в Голованівському лісгоспі зарекомендувала себе як надійний товариш, порадник, користується авторитетом і повагою серед колег.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *