Привітання начальника Кіровоградського ОУЛМГ Наталії Ревенко з Днем працівника лісу

Щиро вітаю працівників лісового господарства з нашим професійним святом! Професія лісівника одна з найважливіших – своєю працею лісові господарі захищають і охороняють безцінний дар природи. Основне ж багатство лісогосподарських підприємств – знаюча свою справу згуртована команда лісових патріотів.

Висловлюю подяку кожному лісівникові окремо та всій лісівничій родині нашого регіону за роботу, підтримку й готовність служити кіровоградським лісам, незважаючи на непрості часи та складну фінансову ситуацію. Нехай злагоджена праця вартових лісу й надалі буде запорукою збереження та примноження лісів Кіровоградщини. А спілкування з вирощеним лісом дарує кожному радість єднання з природою, додаючи життєдайної сили й наснаги.

Шановні колеги, рухаймося вперед – попереду в нас багато роботи з примноження зелених оберегів степового краю. Будемо трудитися – будуть і результати, і вдячність нащадків за важку працю лісівників. Зі святом нас усіх – і нинішніх працівників галузі, і ветеранів, котрі, як і ми зараз, піклувалися про прийдешні покоління. Будьмо здорові, щасливі та успішні! А ліс нехай шумить любов’ю і добром!

З повагою

начальник Кіровоградського ОУЛМГ Наталія Ревенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *