Відбулася звітно-виборна конференція облпрофспілки працівників лісового господарства яку провели в Кіровоградському ОУЛМГ

У Кропивницькому відбулась сьома звітно-виборна конференція Кіровоградської обласної організації профспілки працівників лісового господарства. На профспілкову конференцію прибули делегати з усіх структурних підрозділів. У її роботі взяли участь начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, голова Федерації профспілок області Максим Баланенко. На захід було запрошено керівників лісогосподарських підприємств.

Протягом звітного періоду обласний комітет спрямовував свої зусилля на розвиток колективно-договірного регулювання на принципах соціального партнерства. Через колективні договори профкоми спільно з роботодавцями вирішували питання оплати праці, надання соціальних пільг, створення безпечних умов праці, оздоровлення працюючих та членів їх сімей надання фінансової допомоги ветеранам, родинам та учасникам АТО, багатодітним сім’ям, дітям з особливими потребами. На конференції прийнято низку постанов щодо подальшої роботи обласної профспілкової організації. Найактивніших членів профспілки та роботодавців відзначено нагородами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *