ДП «Голованівський лісгосп»  долучились до Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента «Зелена країна»

12 жовтня 2021 року на базі ДП «Голованівський лісгосп» в Голованівському та Вільховатському лісництвах відбулася Акція «Створюємо ліси разом» за участю учнівської молоді, представників громадськості, місцевої влади. У Вільховатському лісництві Акція проходить у кварталі 55 виділ 11(1), в Голованівському лісництві в кварталі 3 виділ 11(1).

Учасникам був проведений інструктаж та майстер – клас по висадці сіянців під меч Колесова. Загалом в Акції прийняло участь 118 чоловік, із них: учнівська молодь шкільних лісництв – 55 дітей Голованівського ліцею, Хащуватської школи. Також до Акції активно долучились і представники місцевої влади та громадських організацій – 22 чоловіки. Інші учасники Акції – представники лісової охорони та працівники лісокультурної ланки. Планується в рамках Акції створити 2,6га лісових насаджень. Акція триває, загалом на площі буде висаджено 9,8 тисяч штук сіянців дуба звичайного та 3,6 тисяч штук ясена звичайного.

Після виконаної роботи працівники ДП “Голованівського лісгоспу” пригостили теплим чаєм всіх учасників акції. Діти отримали масу позитивних вражень від того, що мали змогу прийняти участь у створені нових лісів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *