Щедрувальники завітали до ДП «Голованівський лісгосп»

Вже традиційно, на передодні Старого Нового року, щедрувальні колективи вітають працівників підприємств, установ та організацій району з новорічно-різдвяними святами. Сьогодні, не зраджуючи доброму звичаю, до ДП «Голованівський лісгосп» завітали вихованці вокального гуртка «Любисток». Щедрувальники віншували присутніх різдвяними піснеспівами, жартували та бажали всім радісних свят та щасливого життя в новому році! Чудові колядки, щедрівки, прекрасні віншування, які прозвучали з вуст дітей подарували всім слухачам святковий настрій.

Гарними привітаннями діти ще раз нагадали дорослим, що зустрівши Новий 2022 рік з усім світом, ми за народними звичаями  маємо ще одну нагоду відсвяткувати прихід нового року за давньою традицією, яка встановилася серед нашого народу історично протягом століть. І ця традиція з особливою радістю та гордістю зберігається і передається наступним поколінням, бо в ній живе душа нашого народу, його співучість, його великий талант бути щедрим, гостинним для всіх, хто приходить з добрими побажаннями.

Старий Новий рік, як називають в народі це свято, в ніч з 13 на 14 січня знову збере за святковим столом всіх рідних та близьких, примножить почуття любові та душевного тепла. Нехай ці добрі народні звичаї принесуть на нашу землю і в кожен будинок мир і добробут, багато щастя і радості, міцне здоров`я і сімейний затишок для всіх родин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *