На Кіровоградщині пожежонебезпечний період

У лісогосподарських підприємствах, підпорядкованих Кіровоградському ОУЛМГ, станом на 07.04.2022 року сталося 3 випадки низових лісових пожеж на площі 2 га. З настанням пожежонебезпечного періоду спеціальна протипожежна техніка перебуває у робочому стані. В державних лісогосподарських підприємствах створено об’єктові резерви пально-мастильних матеріалів у кількості 7910 літрів: в т.ч. 4330 бензину, 3510 дизпалива та 70 літрів мастил).

З метою недопущення виникнення та розповсюдження вогню на значні території державними лісогосподарськими підприємствами постійно проводяться рейди з виявлення порушників пожежної безпеки та інші профілактичні і попереджувальні заходи з охорони лісів від пожеж. З початку року проведено 174 рейди, створено 30 км мінералізованих смуг, проведено догляд на проміжку 561 км, перекрито 970 доріг та заїздів в лісові масиви, в місцях масового відпочинку та вздовж автомобільних трас розміщено 97 одиниць наглядної агітаційної продукції на протипожежну тематику.

Крім того, відбуваються виступи з питань запобігання та протидії лісовим пожежам. Наразі, здійснено 13 виступів на радіо, телебаченні, а також електронних та друкованих засобах масової інформації. З громадянами проведено 59 лекцій та бесід стосовно правил поведінки у лісі в пожежонебезпечний період.

Прес-служба КОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *