Відбулася семінарська нарада з пожежної безпеки!

19.05.2022 року на базі ДП «Голованівський лісгосп» відбулась спільна нарада фахівців ГУ ДСНС для працівників Голованівського, Голочанського, Ємилівського, Вільховатського лісництв та інженерного складу лісгоспу, З метою попередження нещасних випадків від мінно-вибухових травм під час гасіння пожеж у природних екосистемах.

На нараді були розглянуті питання щодо організації оперативних дій під час гасіння пожеж у природних екосистемах у районах ведення бойових дій; заходи безпеки та порядок дій при виявленні ВНП; забезпечення належного рівня пожежної безпеки на об’єктах лісогосподарських підприємств. Також розглянули особливості взаємодії рятувальників та лісівників під час проведення спільних рейдових перевірок з охорони лісових насаджень. Рятівники повідомили про 71 нещасний випадок в результаті підриву вибухонебезпечних предметів на територіях, де велись воєнні дії та після їх закінчення.

Також рятівники нагадали про дотримання правил пожежної безпеки забезпечення належного рівня протипожежної безпеки на об’єктах лісового господарства в умовах воєнного стану. В тому числі відповіли на всі запитання, поставлені представниками державної лісової охорони лісгоспу та надали роз’яснення стосовно реагування на нестандартні ситуації, які можуть виникнути під час виконання службових обов’язків з охорони і захисту лісових масивів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *