Гриб триходерма

Навіщо досвідчені садівники вирощують на городі гриб триходерма. Садівники розповіли що ці ґрунтові гриби використовуються в якості біологічних заходів боротьби зі збудниками хвороб сільськогосподарських рослин. Наприклад, ґрунтовий гриб триходерма деревна (Trichoderma lignorum) успішно використовується проти фітопатогенів гриба вертіцілл даліе (Verticillium dahliae) – збудника зав’ядання бавовнику та інших рослин.

Гриб триходерма здатний боротися з небезпечними бактеріями в ґрунті і покращувати його структуру.

“Чим триходерма хороша? А тим, що вона є натуральною і не несе ніякої небезпеки для людей і тварин. Вона пригнічує патогенні гриби, іржу і плямистості на рослинах”.

Застосовувати триходерму слід тоді, коли температура повітря досягає 12 градусів вище нуля і не перевищує 25. Саме за цієї умови гриби зможуть розмножуватися і боротися з небезпечними мікроорганізмами. Для захисту городу триходерму потрібно впровадити в ґрунт, полити, а потім закрити травою, сіном або листям. Також гриби цього роду використовують як деструктор рослинних решток — препарат, який сприяє пришвидшенню розкладання рослинних решток у ґрунті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *