Директор ДП”Голованівський лісгосп” прийняв участь у засіданні колегії

Під головуванням начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко відбулося засідання колегії на базі ДП «Оникіївський лісгосп»,

Розглядались питання здійснення рубок формування та оздоровлення лісів, виконання заходів з охорони лісів від пожеж та щодо рекреаційної діяльності лісогосподарських підприємств.

Цьогоріч державними лісогосподарськими підприємствами проведено санітарно-оздоровчі заходи на площі 3055 га заготовлено 90842 куб. м ліквідної деревини. Зокрема рубки догляду проведено на площі 706,4 га, санітарні рубки – на площі 2218,8 га.

У доповіді начальника відділу лісового господарства Лариси Романської зазначалось, що з початку року в підвідомчих лісах лісові пожежі зареєстровано 3 випадки низових пожеж на площі 2,0 га. Середня площа пожежі складала 0,66 га. Збитки від лісових пожеж складали 1,6 тис. грн., витрати на гасіння лісових пожеж.

З метою попередження виникнення лісових пожеж та розповсюдження їх на значні території лісогосподарськими підприємствами  створено 277 км. мінералізованих смуг , проведено догляд за ними на проміжку 2147 км., перекрито 1065 позапланові дороги, виставлено 126 шт. наглядної агітації на протипожежну тематику та зроблено 103 виступи у ЗМІ і проведено 452 лекції та бесіди з населенням. Проведено 1434 рейди по виявленню порушників Правил пожежної безпеки в лісах України.

Ірина Кузь, зазначила що, на землях лісового фонду  знаходяться в користуванні державних лісогосподарських підприємств обласного управління нараховується 59 діючих рекреаційних пунктів, з яких 8 паспортизовані.

В поточному році на утримання, ремонт рекреаційних пунктів витрачено 234,2 тис. грн., отримано коштів від рекреаційної діяльності 22,4 тис. грн.

Голова обласної лісівничої профспілки Марина Слюсарова доповіла про соціальний стан та допомогу, яка надавалась адміністрацією разом із професійним комітетом на протязі I півріччя Збройним силам України, внутрішньо-переміщеним особам та членам профспілок на територіях, звільнених з окупації.

Наталія Ревенко інформувала присутніх про питання, які розглядались на засіданні колегії Держлісагентства України та наголосила на тому, що підприємствам та їх структурним підрозділам слід приділяти більше уваги  поліпшенню зовнішнього вигляду та зручності місць відпочинку в лісах.

Перед працівниками державної лісової охорони було поставлено завдання забезпечити посилену охорону лісових насаджень від пожеж та самовільних рубок, своєчасно проводити усі види рубок формування і оздоровлення лісів, дотримання належного стану утримання та створення рекреаційних пунктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *