Як можна накопичувати енергію за допомогою дерев.

Дерева володіють великими запасами біоенергії. Якщо у людини ослаблена життєва сила, погане самопочуття, занепад сил, варто згадати про можливості дерев.

Як відомо, людина має не тільки фізичне тіло, а й біоенергетичне поле, яке його тісно пов’язує з навколишнім середовищем. Дерева-донори допоможуть накопичити і відновити енергію. До них відносяться дуб, сосна, акація, береза, клен, горобина.

Дуб володіє потужною енергією, яка дає силу і ясність думки. Сосна наповнить сильною і щільною біоенергією, хоча для деяких людей вона може стати перевантаженням. Людям з хворим серцем з цієї причини не рекомендується довго гуляти в сосновому лісі. Біоенергія акації приносить свіжість і бадьорість, вона корисна всім. Горобина за своїми енергетичними властивостями схожа з акацією, хоч і слабкіша. Відмінно допомагають клени, а якщо вони висаджені в ряд, то створюють потужне єдине біополе. Береза — особливе дерево, вона допоможе лише тим, кого любить. У народі кажуть, що біля берези буде здоровий той, до кого вона прихильна.

 Як накопичувати енергію за допомогою дерев

  • Встаньте на відстані півметра обличчям або спиною до дерева і подумки зверніться до нього з проханням поділитися енергією. Якщо помисли ваші чисті, то дерево допоможе.
  • Розслабтеся, закрийте очі, направивши подумки зверху вниз по тілу теплу хвилю. Правильно дихайте: спочатку вдих, затримка дихання і видих. Під час вдиху біоенергія дерева буде надходити в ваше біополе. При затримці дихання вона сконцентрується в районі сонячного сплетіння.
  • Підживлення енергією повинне відбуватися не більше 2-3 хвилин.

Не займайтеся накопиченням біоенергії перед сном, бо може порушитися процес засинання.

Існують дерева, які споживають біоенергію. Вони допоможуть тим, кому необхідно позбутися від негативної енергії і поліпшити стан енергетичних каналів. Це каштан, осика, тополя, верба. Перебувати біля них більше 10-20 хвилин небажано, а після контакту з ними, слід поповнити енергію від дерев-донорів.

Спілкуючись таким чином з деревами, можна значно поліпшити стан здоров’я! Будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *