Вітання директора ДП «Голованівське лісове господарство» З днем працівника лісу!

Щороку в третю неділю вересня ми відзначаємо – День працівника лісу. Лісове господарство України завжди було і залишається пріоритетною складовою народногосподарського комплексу держави, основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища. Ліс – це безцінний дар, справжній, живий скарб нашої землі. Ліс – це душа всієї планети.

Сьогодні перед лісівниками стоять серйозні виклики і завдання. Тому ми маємо бути цілеспрямованими, згуртованими, працювати чесно та відкрито, на благо України.

Шановні працівники та ветерани лісових господарств!

Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Днем працівників лісу!

Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій, її вибирають люди, що безмежно люблять природу, володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.

У цей святковий день дозвольте висловити вам, шановні працівники лісу, слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку. Нехай збувається все задумане! Бажаю усім миру та єдності, міцного здоров’я та особистого щастя, родинного затишку і подальших трудових звершень у благородній та корисній для людей справі.

З повагою,

Директор ДП «Голованівське лісове господарство»

Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *