Тихе полювання!

Гриби – справжнє джерело білка і поживні ласощі для кожної людини. Їх можна купити в магазині або на ринку, але набагато цікавіше – знайти їх в лісі самостійно. Але перш, ніж вирушати в ліс на збір грибів, важливо розібратися в їх різновидах і відмінностях.

Досвідчені грибники ділять цей продукт на чотири типи:

  • їстівні – безпечні, можна вживати навіть в сирому вигляді;
  • умовно-їстівні – сирими їсти не можна, але можна сушити і вимочувати;
  • неїстівний – безпечні, але несмачні;
  • отруйні – небезпечні для життя через велику кількість токсинів.

Які їстівні гриби ростуть восени у вересні

Кожному сезону притаманні свої унікальні культури-їх простіше знайти в той чи інший місяць. Так само точно відбувається у вересні, а в рейтинг популярних вересневих грибів потрапляють всього шість видів грибів.

Опеньки – Ці гриби можна знайти на пнях або на стовбурах дерев, найпростіше виявити опеньки в лісовій гущавині. Капелюшок опенька округлий, опуклий, в діаметрі становить до 8 см, ніжка до 15 см у висоту, порожнистий, з кільцем вгорі. Колір гриба – світло-бежевий. Опеньки ростуть сім’ями і люблять високу вологість, тому їх завжди багато в місцях повалених дерев і опалого листя.

Маслюки – Одни з найпопулярніших і улюблених українцями грибів, ростуть вони на добре освітлених галявинах і узліссях. У них опукла, слизовий капелюшок, діаметром 13 см. Колір варіюється від бурого з жовтим відливом до темно-коричневого. Ніжка висотою до 10 см, без верхнього кільця. Саме маслюки можна варити, смажити, маринувати і заготовлювати на зиму.

Білий гриб – Такий вид грибів вважається найціннішим і смачним, капелюшок досягає 45 см в діаметрі, колір з віком змінюється від оливкового до коричневого. Ніжка діаметром до 26 см, з розширенням донизу, рівна, з дрібною поверхневою сіточкою. Білий гриб можна готувати як завгодно або робити з нього зимову консервацію. Рости такі гриби можуть поодинці або в групах, в різних типах лісів.

Чорний груздь – Це найбільший вересневий гриб, багато хто використовує його для заготовок на зиму. Капелюшок гриба – до 32 см в діаметрі, колір – від оливкового до чорного (в залежності від віку). Висота ніжки – до 20 см. Найчастіше, чорні грузді мешкають в змішаних лісах, де найбільше беріз. Такий гриб можна заморожувати або консервувати, але сушити не рекомендується – втрачає свої корисні властивості.

Глива – Гриб можна виявити в листяних лісах, росте він на деревах. Примітно, що з’являється глива в кінці серпня і пропадає тільки ближче до зими. Досвідчені грибники радять зрізати гливи, діаметр капелюшків яких не перевищує 10 см. Вважається, що краще вживати в їжу тільки капелюшки, а жорсткі ніжки викидати, але насправді їм просто необхідна тривала термічна обробка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *