Скоро запрацює платформа «ДроваЄ»

Сьогодні на пленарному засіданні розширеної виїзної колегії Державне агентство лісових ресурсів України на Житомирщині представив функціонал державного онлайн-ресурсу для продажу дров населенню «ДроваЄ». Скоро свою продукцію на платформі розмістять усі лісгоспи Держлісагентства.

Офіційний запуск ресурсу – 15 жовтня.

Головні особливості веб-платформи «ДроваЄ»:

Для боротьби із тіньовим ринком – на одну фізичну особу встановлюється ліміт на покупку 15 м3 дров на опалювальний сезон.

Для уникнення зловживань і оптових закупівель – в магазині встановлена система авторизації користувачів *BankID НБУ.

Для моніторингу своєчасності відвантажень замовлень до клієнтів – розроблена 3-х рівнева система адміністрування (на рівні лісгосп/обласне управління/центральний апарат).

Для чіткого обліку покупців по всій країні – інтеграція із системою Електронного Обліку Деревини для перевірки вже здійснених покупок конкретним покупцем.

*Електронна дистанційна ідентифікація фізичних осіб з використанням Системи BankID НБУ відбувається шляхом передачі персональних даних такої особи від абонента ідентифікатора (банку, в якому відкрито рахунок користувача), до абонента надавача послуг, який надає послугу користувачу та є безпечною для користувачів. Тільки користувач (власник персональних даних) може ініціювати передачу цих даних від абонента ідентифікатора до абонента надавача послуг. Отже, ніхто, окрім вас, не може ініціювати цей процес! Інформація передається в зашифрованому вигляді відповідно до вимог законодавства України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *