ЖИМОЛОСТЬ: КОРИСНІ І ЛІКУВАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ, ПРОТИПОКАЗАННЯ

Корисні властивості жимолості відомі і лікарям, тому нерідко її рекомендують навіть вагітним жінкам. У соку міститься багато вітамінів, мікроелементів. Але, як і будь-який продукт, при безграмотному використанні, навіть ця неймовірно корисна ягода здатна завдати шкоди організму.

Властивості ягоди жимолость:

протизапальну; антиоксиданти; імуностимулюючу; антибактеріальну; болезаспокійливий; в’яжучий; сечогінний; жарознижувальну; загальнозміцнюючий; тонізуючу; кардиотоническое. Серцево-судинна діяльність нормалізується завдяки глікозоідам, вони ж знижують тиск. За допомогою

Властивості ягоди жимолость унікальні. Наявність великої кількості вітамінів, мінералів, допомагають відновити їх недолік в організмі. Атеросклеротичні бляшки, інфаркти, інсульти відступають перед жимолость.

Як і в будь яких ягодах є свої протипоказання,то ж жимолость не виняток.

Перед застосуванням переконайтеся у відсутності протипоказань Головне протипоказання до вживання – це небажані наслідки, які проявляються у вигляді алергічних реакцій. Тим, чий організм чутливий до алергенів, необхідно заздалегідь отримати у лікаря добро на те, щоб поповнити свій раціон цією ягодою. А також певні обмеження існують: для людей, які страждають від частих розладів кишечника; для пацієнтів з виразковою хворобою (адже жимолость – серйозний подразник для слизової шлунка); для маленьких дітей (до того як їм виповниться п’ять років, необхідно строго обмежувати прийом ягоди в їжу і дотримуватися денну норму, яку визначить педіатр, добре знайомий з особливостями здоров’я малюка).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *