ДАЛРУ: Яка ситуація на ринку дров зараз?

Так, друзі, ажіотаж зберігається. Зима буде холодною, тож дбайте про купівлю дров завчасно. Станом на сьогодні українці вже придбали 2 млн 408 тис кбм дров. Потреба населення на цей рік, за розрахунками ОВА, близько 5,5 млн кбм. Це майже вдвічі більше, ніж у попередні роки.

Що стосується ціни – це питання контролюється. ОВА обмежує рівень рентабельності. Як правило, це 5%. Ціна на дрова рости не буде, якщо не буде збільшуватися їхня собівартість.

Як придбати дрова зараз❓

  • Потрібно звернутися до найближчого лісгоспа чи лісництва;
  • Отримати рахунок на оплату;
  • Здійснити оплату через термінал у лісництві. Також можна оплатити дрова у будь-якому відділенні банку або через онлайн-банкінг;
  • Після оплати вирішити організаційні питання щодо доставки дров. За потреби вартість автопослуг сплачується окремо.

ВСІ КОНТАКТИ відповідальних за продаж дров опубліковані на сайтах та фейсбук-сторінках обласних лісомисливських управлінь і лісгоспів.

Вже зовсім скоро запрацює інтернет-магазин ДроваЄ, де ви зможете придбати дрова, не виходячи з дому. Слідкуйте за новинами.

Обережно, на ринку багато шахраїв, які продають дрова нібито за “вигідними цінами”. Інколи вони навіть використовують наші фото- та відеоматеріали у рекламних цілях. Купуйте дрова офіційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *