Вирощуємо декоративно садивний матеріал!

На ДП «Голованівське лісове господарство» значна увага приділяється вирощуванню декоративного садивного матеріалу. Відповідно структурні підрозділи підприємства ефективно впроваджують цей напрям діяльності.

Створення і вирощування довговічних, високопродуктивних та біологічно стійких лісових, садово-паркових, полезахисних та інших видів штучних насаджень і вирощування та реалізація декоративного посадкового матеріалу є одним із завдань лісового господарства.

Найбільшою популярністю для декоративного озеленення користуються такі рослини – туя колоновидна та шаровидна, самшит вічнозелений, ялівець, ялиця. Та в лісівництві вирощують не лише хвойні, а й листяні породи – березу.

Запрошуємо усіх, хто бажає прикрасити свій двір чи прилеглу територію якісними та цікавими деревами і кущами, звертатися до ДП «Голованівське лісове господарство» чи найближчих до вас лісництв. Сьогодні на ринку представлені саджанці переважно іноземного походження, а наш вітчизняний садивний матеріал вже пристосований до місцевих кліматичних умов та є більш доступний. Будемо раді вас бачити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *