Проведення осінньої ревізії майстерських дільниць

Ревізії проводяться з метою здійснення контролю за виконанням державною лісовою охороною обов’язків задля збереження лісів від пожеж, незаконних рубок, інших лісо порушень, забезпечення умов зберігання і правильного використання лісо продукції, майна, будинків, споруд, санітарного стану лісових масивів та лісових кордонів, наявності квартальних та межевих знаків. Для проведення ревізії було затверджено комісію, до складу якої увійшли провідні інженери господарства, лісничі, помічники лісничих. Головою комісії і відповідальним за виконанням наказу призначено головного лісничого підприємства Р.В.Мельника.

Ревізійний період на підприємстві тривав з квітня 2022 року до 28 жовтня 2022.

То лишень збоку здається, необізнаним в лісогосподарській галузі, що ліс росте сам по собі. А лісу потрібен постійний догляд, у будь-яку пору року, з оголошеними епідеміологічними станами і без таких.

При проведенні ревізій було перевірено всю роботу щодо попередження незаконного вирубування та пошкодження дерев, звернуто увагу на виконання заходів щодо попередження виникнення лісових пожеж і боротьби з ними, своєчасність виявлення осередків шкідників та хвороб, якість проведення лісоохоронних, лісо відновлюваних та інших лісогосподарських заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *