Лісівники Голованівщини посилили охорону хвойних насаджень у передноворічний період.

Кожен день наближає нас до Новорічних та різдвяних свят . По традиції зустрічають Новий рік з ялинкою, комусь звичайно до вподоби штучні ялинки, а хтось хоче придбати і живу, але не завжди це відбувається законним шляхом. З метою запобігання порушень лісового та природоохоронного законодавства щодо незаконного вирубання та пошкодження хвойних насаджень у передноворічний період на ДП «Голованівський лісгосп», розроблений план  заходів щодо забезпечення охорони хвойних насаджень від самовільних рубок в передноворічний період 2022-2023 р.

Лісова охорона вкотре нагадує, що за незаконну порубку, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка передбачений штраф.

Варто пам’ятати, що підприємці, які здійснюють транспортування і продаж новорічних дерев, повинні мати при собі накладну з лісництва, товарно-транспортну накладну, сертифікат радіаційного обстеження дерев, дозвіл на торгівлю з мокрою печаткою, а на зрізі кожного дерева повинна бути етикетка  для маркування зі штрих-кодом лісового господарства, де його виростили. Купуючи ялинку, громадяни можуть звернутись до продавця з вимогою надати ці документи для того, щоб переконатись, що купується новорічна ялинка без порушення вимог закону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *